Zobacz także:  Główne dylematy przy konsolidacji kredytów
Sprawdzamy najciekawsze oferty kredytów konsolidacyjnych

Każdy bank ma w swojej ofercie wiele różnych produktów z jakich mogą skorzystać różne grupy klientów. Jednym z takich produktów bankowych jest kredyt konsolidacyjny. Jest to rodzaj kredytu, który łączy ze sobą kilka zobowiązań, pozwalając na łatwiejszą ich spłatę. Wydłuża się co prawda okres kredytowania, ale sama rata kredytu konsolidacyjnego jest niższa niż suma rat wszystkich kredytów jakie spłacał kredytobiorca. Sprawdźmy kilka ciekawszych ofert jakie można znaleźć na dzisiejszym rynku.

Kredyt konsolidacyjny w Eurobanku.

Kredyt konsolidacyjny jaki oferuje Eurobank jest kredytem z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 8,5% w skali roku. Za udzielenie zobowiązania pobierana jest prowizja w wysokości 5,77% kwoty kredytu. Zakres kwot jakie udostępnia ten bank to przedział od 15 001 do 50 000 złotych. Można jednak w rzeczywistości otrzymać kredyt konsolidacyjny na kwotę od minimum 500 złotych do maksymalnie 120 000 złotych. Kwota kredytu ustalana jest przez bank indywidualnie. Kredyt konsolidacyjny można rozłożyć na okres spłaty od 3 do 96 miesięcy., ale bank może wydłużyć okres kredytowania do 108 miesięcy. Biorąc kredyt konsolidacyjny na kwotę w wysokości 28 000 złotych, z okresem kredytowania wynoszącym 39 miesięcy, Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania będzie równa 12,78%. Kredytobiorca będzie wpłacał do Eurobanku raty miesięczne po 872 złote każda. Całkowita kwota do spłaty to suma prawie 34 000 złotych. Tym samym kredyt będzie kosztował łącznie 6 000 złotych, z czego suma odsetek będzie równa 4 383 złote. Do skorzystania z oferty wymagany jest rachunek osobisty w Eurobanku oraz trzeba dostarczyć oświadczenie o zarobkach. Kredytobiorca może otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel, jak również ma możliwość skorzystania z ubezpieczenia kredytu w dwóch różnych wariantach. Konsolidacja pozwala nam uzyskać jedną niższą ratę, jaka będzie dopasowana do sytuacji finansowej kredytobiorcy. Kredyt konsolidacyjny w Eurobanku to nie jedyna oferta tego typu. Sprawdźmy kolejną propozycję.

Zobacz także:  Główne dylematy przy konsolidacji kredytów
Zobacz także:  Kredyt gotówkowy i świąteczny czas.

Kredyt konsolidacyjny w T-Mobile Usługi Bankowe.

Kredyt konsolidacyjny w T-Mobile Usługi Bankowe, jest kredytem oprocentowanym nominalnie na 5,99% w skali roku. Prowizja dla banku za udzielenie zobowiązania równa jest 0,00%. Zerowa prowizja ma znaczenie, gdyż nie podnosi ona kosztów jakie wiążą się z udzieleniem kredytu. Każdy taki dodatkowy koszt sprawia, że rata kredytu staje się wyższa. Kwota dostępna w ramach kredytu konsolidacyjnego w T-Mobile Usługi Bankowe zaczyna się od minimum 10 000 złotych, a kończy na 200 000 złotych. Okres kredytowania jest dosyć długi i wynosi od 1 do nawet 120 miesięcy. Pozwala to na rozłożenie zobowiązania na taką ilość rat, jaką będzie nam najłatwiej spłacić. Pożyczając w ramach tej oferty 59 000 złotych na okres spłaty równy 70 miesięcy, RRSO będzie wynosiło 6,16%. Każda z rat miesięcznych będzie po około 1 000 złotych, a kwota całkowita jaką trzeba będzie oddać do banku będzie równa nieco ponad 70 000 złotych. Daje nam to koszt kredytu w wysokości 11 000 złotych i jest to w całości suma odsetek jakie przyjdzie nam spłacić. Chcąc skorzystać z oferty musimy założyć w banku rachunek osobisty i dostarczyć oświadczenie o zarobkach. Kredyt ten mamy możliwość spłacenia przed czasem. Warto wybrać automatyczną spłatę raty jaką oferuje T-Mobile Usługi Bankowe. Nie trzeba wówczas pilność o wpłacaniu regularnie rat kredytu. Każdy kredytobiorca może, ale nie musi skorzystać z pakietu ubezpieczeń. Pozytywna decyzja kredytowa nie jest jednak uzależniona od tego, czy wykupimy ubezpieczenie kredytu, czy też nie.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.