środa, kwiecień 17, 2019

Kredyt gotówkowy gdzie szukać dodatkowych pieniędzy

Bardzo często stajemy w sytuacji kiedy z dnia na dzień zaczyna brakować nam gotówki. Często sytuacja taka spowodowana jest nagłą awarią sprzętu, samochodu, a nawet naglą chorobą. W takiej sytuacji najzwyczajniej w świecie brakuje nam potrzebnej gotówki, na wydatki których nie jesteśmy w stanie w żaden sposób uniknąć. Pożyczenie pieniędzy od banku wydaje się nieuniknione, pamiętajmy jednak o tym, żeby tak ważnej dla nas decyzji nie podejmować zbyt pochopnie. Przed wyborem najlepszej dla siebie oferty powinniśmy porównać ze sobą oferty kilka różnych banków za pomocą rankingu kredytowego. Dzięki takim narzędziom znajdziemy najlepszy dla siebie kredyt gotówkowy co więcej zapoznamy się z warunkami które będą miały wpływ na atrakcyjność posiadanej umowy. Wybierając kredyt gotówkowy powinniśmy wybrać taki który powiększy nasz budżet bez obaw o trudności w spłacie.

Kredyt w banku czy w parabanku

Z reguły nagły i nieprzewidziany wydatek zmusza nas do tego aby wybrać tai kredyt który otrzymamy najszybciej, warto jednak przemyśleć tę decyzję i nie podejmować jej zbyt pochopnie ponieważ nagła i nie przemyślana decyzja może nas wiele kosztować. Zastanawiamy się czy wybrać usługę w banku czy też w parabanku. Początkowo wydawać by się mogło, że to co nam proponują to bardzo podobne do siebie oferty, jak się jednak okazuje nic bardziej mylnego. Oferty banku i parabanku to dwie zupełnie inne kwestie, ich oferty kierowane są do zupełnie innych grup kredytobiorców. W parabankach chwilówki udzielane są osobą które mogą mieć problem z otrzymaniem pozytywnej decyzji w banku, parabanki nie wymagają od nas dostarczania zaświadczenia o zatrudnieniu, natomiast szybka wypłata pieniędzy związana jest z krótkim okresem spłaty oraz niewielką maksymalną kwotą spłaty pożyczki oraz wyższymi opłatami.

W przypadku kredytów gotówkowych zaciąganych w bankach sytuacja wygląda nieco inaczej. Bank oferują nam zarówno możliwość zdobycia zdecydowanie większej sumy pieniędzy jak i również rozłożenia spłaty kredytu na zdecydowanie dłuższy okres, co pozwoli zdecydowanie obniżyć nam miesięczne raty kredytu. Jak się okazuje oferty banków są również zdecydowanie bardziej korzystne pod względem finansowym. Decydując się na kredyt gotówkowy w tradycyjnym banku będziemy musieli liczyć się z tym, że będzie on wymagał od nas kredytobiorców zaświadczenia o stałych dochodach oraz dokładnie zbada naszą zdolności kredytową jak i również historię w BIK. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór takiej oferty która będzie zgodna z naszymi możliwościami oraz potrzebami, dzięki temu będziemy mieć szansę podpisać mowę która będzie dla nas najkorzystniejsza, spełni nasze oczekiwania a jej spłacanie nie przyniesie nam dużych trudności.

Najniższe koszty kredytu gotówkowego? Znajdziesz je na www.NiskaRata.org.

Poszukując dla siebie najlepszej oferty kredytu gotówkowego pamiętajmy że musimy wcześniej przeanalizować i porównać ze sobą kilka ofert. Ważne jest to abyśmy nie sugerowali się tylko i wyłącznie samym oprocentowaniem w skali roku. Jak się okazuje nic bardziej mylnego. Jak się okazuje samo oprocentowanie nie mówi nam nic. Kredyt z oprocentowaniem wyższym może być ostatecznie dużo tańszy niż ten z niskim oprocentowaniem. A wszystko za sprawą ukrytych kosztów dodatkowych związanych z kredytem gotówkowym. Dlatego też poszukując najlepszej dla siebie oferty powinniśmy sugerować się przede wszystkim RRSO ponieważ t ono zawiera w sobie zarówno wysokość oprocentowania w skali roku jak i pozostałe koszty.

Jeżeli już wybierzemy najlepszą dla siebie ofertę i chcemy dowiedzieć się o niej czegoś więcej złóżmy wniosek online, dostępny bezpłatnie na naszej stronie. Konsultant banku skontaktuje się z nami dzięki podanemu numerowi telefonu i przedstawi dokładną ofertę, wstępnie przygotowaną do naszych możliwości. Sama rozmowa nie zobowiązuje nas jeszcze do podpisania umowy.

czwartek, luty 28, 2019

Co warto wiedzieć o kredycie gotówkowym

Kredyty gotówkowe cieszą się coraz większą popularnością, być może dla tego, że w przeciwieństwie do kredytów hipotecznych czy też kredytów samochodowych oraz jakichkolwiek innych nie wymaga on podawania celu na jaki chcemy pożyczyć zaciągnięte pieniądze. Jest to dla nas olbrzym komfort ponieważ nie musimy informować banku o tym co chcemy kupić za te pieniądze ani też rozliczać się z każdej złotówki, pożyczone pieniądze możemy wydać na wszystko co tylko potrzebujemy. Jak już było wspomniane obecnie jest to jeden najpopularniejszych kredytów na polskim rynku i możemy go otrzymać jeżeli tylko wykażemy jakiekolwiek źródło dochodu. Bardzo ważną cechą kredytu gotówkowego jest również to, że jest on udzielany zarówno firmom jak i osobom prywatnym. Dzięki temu że nie jest on kredytem celowym powodów zaciągnięcia go może być wiele remont mieszkania, kupno samochodu, zakupy, wakacje z rodziną a nawet spłata innych zadłużeń. Wszystkie banki oraz instytucje finansowe przyciągają do siebie wielu klientów na wiele różnych sposobów. Począwszy od promocji, niskich oprocentowani, niskie koszty oraz elastyczność w spłacie rat, te wszystkie czynniki powodują że jest nam coraz trudniej zdecydować się na jedną konkretną ofertę która będzie dla nas najbardziej atrakcyjną i najkorzystniejszą, wejdź po kredyty na portal NiskaRata.org.

Na co zwrócić uwagę zaciągając kredyt gotówkowy

Banki kuszą nas niskim oprocentowaniem i atrakcyjnymi ofertami. Oprocentowanie w chwili obecnej waha się na poziomie około 10 procent. Jednak często tracąc na oprocentowaniu banki zabezpieczają swoje zyski poprzez wysokie prowizje. A zatem jeżeli zależy nam na najtańszej ofercie nie możemy się sugerować jednym parametrem a jednak całkowitym kosztem kredytu lub RRSO, w skład którego wchodzą wszystkie dodatkowe opłaty oraz marże. Może się okazać nawet że oferta z 5 procentowym oprocentowaniem w skali roku okaże się być mniej korzystna niż ta z 10 procentowym oprocentowaniem, a z niższymi prowizjami.

Cechy charakterystyczne kredytu gotówkowego

Cech charakterystycznych tego kredytu jest dość dużo. Jednak do tych najważniejszych zaliczamy przede wszystkim niskie oprocentowanie, dowolny cel, szybkie otrzymanie środków, elastyczny okres kredytowania, bardzo prosta procedura ubiegania się o kredyt, liczne promocje.

Jak podjąć ostateczną decyzję

Decydując się na kredyt gotówkowe powinniśmy dokładnie zaplanować każdy kolejny krok. Myśląc o kupnie auta bądź o wakacjach już wcześniej możemy znaleźć interesującą nas ofertę i sprawdzić jej koszt. Warto wcześniej również rozpocząć oszczędzanie i przelewać środki na konto oszczędnościowe, jeżeli jednak nie mamy takiej możliwości będziemy zmuszeni skorzystać z kredytu gotówkowego. Wówczas po pierwsze będziemy musieli ustalić potrzebną kwotę. Nie warto również płacić odsetek za pożyczone pieniądze których nie wykorzystamy. Większość banków umożliwia wcześniejszą spłatę zadłużenia i w takiej sytuacji warto skorzystać z takiego rozwiązania.